Ankieta w pracy bibliotekarza

Ankieta internetowa jest coraz częstszym sposobem gromadzenia opinii. Jak ją utworzyć? Z jakich narzędzi i funkcji warto skorzystać?

W jaki sposób poznać oczekiwania i opinie naszych czytelników, zbadać poziom ich zadowolenia z usług biblioteki, zdobyć informacje potrzebne przy planowaniu działań? Najlepiej przeprowadzić ankietę internetową, która ze względu na łatwość zbierania odpowiedzi obecnie cieszy się dużą popularnością. 

W dzisiejszych czasach bardzo często bada się poziom zadowolenia klienta ze świadczonych usług. Spotykamy się z tym na każdym kroku, dokonując choćby zakupów przez internet czy załatwiając sprawy telefonicznie. Ankieta jest jednym ze sposobów pozyskiwania informacji o deklarowanych potrzebach, wartościach i odczuciach klientów. Również bibliotekarze dzięki wykorzystaniu narzędzia w postaci ankiety mogą szybko uzyskać informacje od większej liczby osób, co jest bardzo przydatne przy planowaniu działań. W sieci jest wiele tego typu narzędzi. Najbardziej znane (do tego bezpłatne) są Formularze Google...

Dalszy ciąg dostępny jest

dla posiadaczy prenumeraty zamówionej w Wydawnictwie Sukurs.

Otrzymasz dostęp do archiwum z 4 tysiącami artykułów, drukowane numery pocztą i wiele narzędzi dla bibliotekarzy.

Zaloguj się jeśli masz już prenumeratę.

03/2020

...lub zamów numer Biblioteka w Szkole 03/2020

W cenie 20,00 zł

Zamów numer